سفارش تبلیغ
صبا ویژنبسم رب المهدی
سلامی گرم خدمت همه دوستان عزیز و صمیمی و همیشه همراه وبلاگ .
بابت اینکه چند روزیست که  بروز نشدم عذرخواهم ولی چه بخواهم یا نه – اینطوری است و بنده هفته ای یک یا دوبار بیشتر
نمی توانم بیایم پای سیستم – خلاصه اینکه به خوبی و بزرگواری خودتون ببخشید.
سعی خواهم کرد همین وقت اندک را با مطالب محتوایی پرکنم و خلاصه اینکه کمیت اگر پایین اومده کیفیت بالا برود .

امروز می خوام حرف دل بزنم و با استناد به حدیث قدسی خدا یه سری حرفایی رو بزنم که به نظرم شاید لازمه تو هم بدونی .

خدای متعال به حضرت داود فرمود :
"  ای داود ، اگر روی گردانان از من چگونگی انتظارم برای آنان ، مدارایم با آنان و اشتیاق مرا به ترک معصیت هایشان می دانستند ، بدون شک از شوق آمدن به سوی من می مردند و بند بند وجودشان از محبت من از هم می گسست . "

می خوام بهت یه تلنگری بزنم رفیق – چرا گاهی اوقات با رفیقمون بیشتر از خدا حال می کنیم – بریم بالاتر - چرا گاهی وقتا خیلی از ماها با امام حسین بیشتر از خدا حال میکنیم با حضرت زهرا بیشتر از خدا حال میکنیم -
وقتی توی یه مجلسی تا نام رقیه میاد اشکمون سرازیر میشه – برای ابالفضل حاضریم جون بدیم .
یکی میگفت من وقتی تو مجلس امام حسینم به هیچ چی جز حسین فکر نمیکنم بهش گفتم می دونی مهمترین افتخار حسین چیه اینه که اباعبدلله است می دونی یعنی چه ؟
یعنی آخر هرچی بندگی خداست – اباالفضل یعنی اخر هرچی فضل و بخشش است -
بگزریم رفیق- می دونی چرا اینطوری ست که با امام حسین بیشتر از خدا حال میکنیم البته من منکر این نیستم که برای امام حسین نباید اینهمه مایه گذاشت چرا - باید اینطوری بود ولی الله افریدگار حسین است
بشین فکر کن ابالفضل با این همه خصلت رو خدا افریده – حسین با این همه زیبایی رو خدا افریده – زینب کبری با این همه متانت و بزرگواری رو خدا افریده – رقیه خاتون رو خدا افریده – علی اکبر را خدا افریده .

فهمیدی چی می خوام بگم ؟ می خوام بگم عجب خدایی داریم ما – اخر هر چی فضل و بخشش رو که بخوای تصور کنی اون خداست – اخر هر چی غنا و ثروتمدی رو که تصور کنی اون خداست .
آخه مگه نه اینکه تو توحید صفاتی می خونیم که ذات و صفات خدا از هم مجزا نیست .

خلاصه اینکه بیایم برا خدا خیلی مایه بزاریم اگه یه دهه به خاطر حسین میریم هیئت - روزی 5 بار حقیقتا نماز بخونیم به عشق خدا – سعی کنیم به هیچ چیز جز اون در نماز ننگریم .

پینوشت : وقت تنگ است ایشاالله ادامه مطلب رو بعدا براتون مینویسم .در مورد ارتباط اون حدیث قدسی با مطلب هم خودت فکر کن البته بعدا ایشاالله توضیحی خواهم داد .
یالطیف


نوشته شده در یکشنبه 86/12/12ساعت 4:49 عصر توسط بامعرفت نظرات ( ) |

Design By : Pars Skin